You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Виконавче провадження

Будь-яке рішення суду, що набрало законної сили, покликано охороняти права, свободи та законні інтереси громадян. Тому зрозуміло, що ухвалене судове рішення є обов’язковим до виконання. Однак виграний у суді спір, особливо майнового характеру, не завжди виконується добровільно. Ось чому рішення суду на Вашу користь – це тільки початковий крок у цілій низці послідовних дій процедури виконавчого провадження.

Виконання судового рішення зустрічає безліч дрібних перешкод, які «затягують» процес його виконання. Ефективним механізмом попередження небажаних затрат часу і бюрократичної волокіти є юридичний супровід виконавчого провадження.

У першу чергу це надасть Вам вичерпну інформацію щодо порядку і строків подання виконавчого листа до державної виконавчої служби державному виконавцю. Проаналізувавши обставини справи та наявні документи надамо правову оцінку конкретної ситуації і вибудуємо індивідуальну тактику юридичного супроводу, яка відповідає даній ситуації.

Трапляються випадки, коли державний виконавець не з об’єктивних причин затримує виконавчий процес. У цьому випадку наша допомога буде доречною. Легко орієнтуючись у профільному законодавстві допоможемо скласти скаргу на незаконні дії державного виконавця. Оскарження дій державного виконавця є гарантією Ваших прав і може прискорити процес виконавчого провадження. Як правило дії або бездіяльність державного виконавця можуть бути оскаржені до вищестоящої посадової особи або до суду.

Однак оперативному виконавчому провадженню може перешкоджати також і недобросовісний боржник, який може приховувати майно, або здійснювати інші заходи, що перешкоджають своєчасному і належному стягненню у рамках виконавчого провадження. У таких випадках допомога Компанії як ніколи доречною. Тут ми працюємо над складанням різного роду юридичних документів, запитів і направленням їх до різноманітних компетентних установ.


ОБОВ'ЯЗКОВО ВІЗЬМЕМО УЧАСТЬ У ПОШУКУ БОРЖНИКА
І ЙОГО МАЙНА

Але якщо юридична допомога у виконавчому провадженні потрібна боржнику, Компанія допоможе побудувати лінію захисту таким чином, щоб інтереси клієнта було захищено із максимальним докладанням зусиль. Наприклад, орієнтуючись у переліку обставин зупинення виконавчого провадження, і за наявності останніх, можемо скласти клопотання про зупинення виконавчих дій відносно боржника. Так, наприклад одними із найпоширеніших підстав зупинення виконавчих дій є: проходження боржником строкової військової служби, зупинення судом стягнення на підставі виконавчого документа, зупинення судом реалізації арештованого майна у разі відсутності іншого майна боржника, на яке може бути звернено стягнення тощо. Компанія здійснюючи представництво інтересів боржника може ініціювати проведення оцінки та аналізу правомірності дій судових виконавців, посприяти у звільненні майна від арешту.


В НАС Є ЗНАННЯ ТА ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

Наші Пов’язані Послуги

Цивільний Процес

Комплексна діяльність компанії щодо вирішення будь-якої конкретної правової проблеми клієнта.

Антиколекторська Діяльність

У вас з'явилася заборгованість і кредитори не дають спокійно жити? Або ви втратили спокій через постійні вимоги погасити борг?
Допомога боржникам.