You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Про Нас

Компанія «Ваша Безпека» розпочала свою діяльність в 2006 році в результаті виокремлення юридичного департаменту та розвитку на його базі окремого напрямку господарської діяльності – надання юридичних послуг. Ініціатива була підтримана колективом професійних юристів з різними спеціальними знаннями й великим досвідом юридичної практики, зокрема судової.

Для розширення напрямків юридичної практики було залучено найкращих фахівців, котрі пройшли ретельний відбір та зуміли підтвердити професійні якості, якими неодмінно повинен володіти кожний юрист: відмінні юридичні знання, порядність, чесність і відкритість у відносинах з Клієнтом, принциповість у відносинах з державними органами та пріоритетність інтересів Клієнта. Ми зуміли зарекомендувати себе як перед приватними, так і перед корпоративними Клієнтами. Усі юристи мають величезний досвід обслуговування та захисту інтересів національних та міжнародних компаній, а також супровід міждержавних програм.

Наша Компанія ставить собі за мету задати максимально високу планку для всього юридичного ринку України, а саме надання Клієнту якісних юридичних послуг. На наш погляд та досвід, саме висока якість наданих послуг, яка впливає на конкурентне середовище та оцінку, яку надає Клієнт, що отримає такі послуги, є запорукою успіху нашого Клієнта та нашої компанії до якої ми завжди прагнемо.

З моменту свого створення ми постійно перебуваємо в пошуках успішних і досвідчених фахівців, які гідні захищати Ваші інтереси. Усі юристи отримали освіту в найкращих навчальних закладах. Тестування та постійний контроль знань гарантує захист ваших прав та інтересів на високому рівні з урахуванням останніх змін законодавства, судової практики та авторитетних наукових поглядів.

Команда компанії «Ваша Безпека» складається з людей, які є фанатиками своєї справи, що дозволило їм стати професіоналами у обраних ними галузях права. Наші юристи сповідають філософію, згідно якої, право це інструмент для захисту прав та інтересів Клієнта, вміле використання якого залежить від нашої професійності.

Завдяки автоматизації обліку часу ми зуміли збільшити обсяг наданих послуг та зменшити їх вартість для клієнтів на 50-60%. Інноваційна діяльність над поліпшенням та здешевленням послуг триває і нині.

В 2015 році компанії «Ваша Безпека» одна з перших в Україні ввела принципи корпоративної соціальної відповідальності, який гарантує клієнтам безкоштовний захист їх прав і інтересів у Європейському суді з прав людини.

Компанія «Ваша Безпека» – не просто компанія, а дружня команда професійних юристів і адвокатів основних напрямків юриспруденції. Наша команда – це команда цінностей та креативу. Починаючи свій шлях ще у далекому 2006 році і по сьогоднішній день ми знаємо та розуміємо, що задоволений Клієнт, це захищений Клієнт, який вже зараз створює нашу репутацію.

Більш ніж 10-ти річний досвід і традиції правового супроводу та захисту приватних інтересів Клієнта дозволяють нашим юристам знаходити індивідуальний підхід до кожного з урахуванням специфіки його господарської діяльності та особливостей характеру. Ми впевнені, що почавши співпрацювати з нами ви зумієте оцінити професіоналізм, порядність і відповідальність наших юристів. Ви можете бути впевнені – ми завжди знайдемо відповіді на найскладніші правові питання.

Компанія «Ваша Безпека» гарантує найвищий рівень обслуговування, професіоналізм, конфіденційність та порядність. Обираючи наші послуги, Ви можете сміливо планувати свою діяльність та знизити до мінімуму власні ризики, забезпечивши впевненість у завтрашньому дні.

Незалежно від статусу Клієнта ми прагнемо знайти оптимальне рішення, уважно вивчаючи специфіку справи та прислуховуючись до побажань Клієнта.

Наші переваги

Наша компанія підходить індивідуально до кожного клієнта. Ми гарантуємо конфіденційність і працюємо на результат. Кваліфіковані юристи нададуть грамотну юридичну допомогу і запропонують всі варіанти вирішення Вашої проблеми!

>

Отримайте безкоштовну консультацію