You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Антиколлектор

В Україні більш ніж достатньо передумов для неможливості погашати кредитні зобов’язання, тому послуги юриста антиколектора актуальні для величезної аудиторії клієнтів фінансово-кредитних установ. Популяризації антиколекторських послуг сприяє як фінансово-економічна криза, так і несприятлива епідеміологічна ситуація, в результаті якої в країні неодноразово вводився карантин.

Фінансова неспроможність позичальників призводить до появи заборгованостей, які перепродаються колекторам – вони діють жорстко, і часто боржник не в змозі вирішити проблему самостійно. У таких ситуаціях необхідна професійна допомога – юрист антиколлектор знає, які вжити заходів і як спілкуватися з колекторами.

Яких дій чекати від колекторів?

Неплатоспроможний громадянин, у якого є кредитні зобов’язання, стикається з постійними погрозами з боку колекторів. Деякі колекторські компанії діють відповідно до законодавства, інші – ні. Алгоритм законного стягнення заборгованості колекторськими організаціями:

  • – Звернення до суду з позовом, на підставі якого буде ініційовано судовий розгляд і прийнято рішення – частіше на користь позивача.
  • – Звернення до виконавчої служби для стягнення суми, зазначеної в рішенні суду.
  • – Виконавець описує майно, заарештовує рахунки в банках – депозитні, зарплатний.
  • – Майно виставляється на торги для реалізації – за рахунок виручених коштів погашаються кредитні зобов’язання.

Можливо накладення нотаріального напису, що дає право колекторам обійти судовий розгляд, стягнути борг, ігноруючи деякі законодавчі акти.

Допомога антиколектора боржнику

Юрист антиколлектор допоможе вирішити проблеми з колекторськими компаніями, але краще звертатися до того, як у ваші двері подзвонять їх представники. Чим раніше звернутися до профільного юристу, тим менше фінансові витрати. Звертатися до юриста потрібно при появі перших прострочень по кредитному договору. У даній ситуації недоцільно користуватися послугами спеціаліста, у якого немає практики у вирішенні кредитних питань – досвідчені юристи, які допомогли сотням позичальників вирішують проблеми швидко і з мінімальними витратами для клієнтів.

При роботі з клієнтом юрист антиколлектор:

  • – Детально вивчає кредитні документи на предмет порушень чинного законодавства – часто договори укладаються врозріз з законодавчими актами, що дає можливість їх оскарження в суді.
  • – Оскаржить рішення суду, дії представника виконавчої служби.
  • – Оскаржить арешт рахунків, рухомого і нерухомого майна.
  • – Проведе переговори з кредитором, організацією, до якої перейшло право вимоги за договором поступки.
  • – Посприяє в укладенні договору реструктуризації.

Юрист антиколлектор виробляє стратегію вирішення проблеми, виходячи з конкретної ситуації, детально вивчивши всі документи. Універсального варіанту немає – тільки індивідуальний підхід допоможе боржнику вигідно вирішити проблеми з колекторської компанією.