You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Адвокат по мікрозаймам

Погашення мікрозаймів – проблемне питання для 30-38% клієнтів фінансових компаній, до карантину показник був на рівні 10% – середня цифра по Україні. На бездіяльність позичальників по сплаті взятих на себе зобов’язань, мікрофінансові організації відповідають надмірною увагою – постійні дзвінки на вказаний в анкеті телефон, на номери колег і родичів, нагадування в листах, надісланих на адресу проживання або реєстрації. Миттєво позбутися уваги МФО неможливо, але вжити заходів щодо закриття кредиту – вкрай необхідно. І в цьому допоможе адвокат нашої компанії. Його завдання – використовувати українське законодавство для звільнення клієнта від кредитних зобов’язань.

Як позбутися від мікрокредитів?

Адвокат не буде дзвонити колекторам для того, щоб вони припинили психологічний тиск на клієнта – колекторські дзвінки саме так і потрібно розцінювати боржнику. Така стратегія ні до чого не приведе, хоча б тому що оператори в колекторської компанії постійно змінюються, і якщо сьогодні боржнику дзвонив один чоловік, то завтра буде дзвонити інший.

Фактично марно подавати на дії колекторів заяви в поліцію – правоохоронні органи вимагають докази погроз на адресу позичальника, шантажу, деталізацію телефонних дзвінків та інших фактів. Надати їх в повному обсязі не завжди представляється можливим, тому звернення в поліцію частіше марно, ніж варіант вирішення проблеми.

Які послуги пропонуємо?

Послуги адвоката – це:

  • Інформаційна підтримка клієнта – боржник отримує рекомендації щодо поведінки під час дзвінків колекторів, що відповісти на письмове сповіщення колекторської компанії.
  • Контроль судового процесу, виконавчого провадження – консультації, взаємодія з представниками державної виконавчої служби, приватними виконавцями.
  • Перевірка майна, рахунків на наявність обтяжень, арештів, а також реєстру боржників (внесений клієнт до реєстру).
  • Індивідуальний план роботи з кожним кредитом.
  • Усунення ризиків по залученню позичальника до кримінальної відповідальності за шахрайство.
  • Мінімізація ризиків, пов’язаних з обмеженням виїзду за кордон.
  • Надання тематичної інформації щодо захисту від колекторів.

Адвокат працює на результат – позбавлення Вас від кредитів, компромісне укладення договору реструктуризації (якщо такі дії доцільні в конкретному випадку). Ми не обіцяємо завтра закрити виконавче провадження за що набрало чинності рішенням суду, але докладемо максимум зусиль для того, щоб позичальник зберіг своє майно.

Наше завдання – максимально знизити ризики на будь-якій стадії взаємодії з колекторами (досудове вирішення питання, суд, стягнення за виконавчим листом), використовуючи законні способи і методи. Чим раніше Ви звернетеся за професійною допомогою, тим більше шансів збереження майна і грошових коштів.