You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Накладення заборони на виїзд за кордон

База невиїзних за кордон – це законний реєстр, на основі якого особи не можуть залишати територію України і ухилятися від фінансової та іншої відповідальності.

Як можна дізнатися про заборону покидати територію держави?

Дізнатися про те, чи може особа залишати територію України можна шляхом надсилання листа Прикордонної служби. Але, необхідно почекати відповідь, так як його надають протягом одного місяця. Найчастіше заборона накладається на основі відкритого виробничого виробництва через існуючі борги. Також, перевірку можна здійснити через Єдиний реєстр боржників України. Тут містяться всі дані по виконавчих проваджень.

З якою метою накладається заборона на виїзд за межі країни?

Заборона на виїзд за межі країни може вирішити для виконавців дві головні мети. По-перше, у боржників не буде можливості сховатися за кордоном і не нести відповідальність. По-друге, таким чином, здійснюється тиск на боржників з метою якнайшвидшого закриття боргів. У деяких випадках цей метод є дієвим, тому що це складно психологічно, а також більшість людей працюють за кордоном, тому вирішення такого питання є пріоритетною справою.

Яким чином з’ясувати причину заборони виїзду?

На осіб, які мають борги з аліментів, заборона накладає представник виконавчої служби. В інших випадках, необхідно отримати рішення суду. Тому, якщо виникає така ситуація слід звертатися до виконавця, щоб повністю дізнатися всю інформацію. Також, можна уточнити, що необхідно для того, щоб зняти всі обмеження.

Орган накладає заборону на виїзд за межі країни. Єдиний орган, який забороняє виїзд за межі країни – це суд. Але, є один позасудовий випадок – це заборгованість по аліментах. Для цього не потрібне рішення суду, як тільки у боржника з’являється більше трьох місяців прострочення, виконавець відкриває провадження, тим самим може заборонити виїзд за кордон.

Коли можуть накласти заборону покидати територію держави?

Заборона на виїзд за межі України виникає в той момент, коли у особи є борги, і виконавець відкриває виконавче провадження. Виконавець може вибрати для боржника таку ступінь забезпечення. Такими ініціаторами заборони на виїзд можуть бути і інші органи, які підозрюють людини в скоєнні злочину.

Хто приймає рішення про заборону покидати Україну?

Такі рішення приймає тільки суд, виключаючи виконавця у справі виплати аліментів. Прикордонна служба тільки виконує розпорядження органів, і вмовляти порушити закон – це марна трата часу.

Куди надходить рішення про заборону виїзду за кордон?

Рішення про заборону виїзду за межі країни особи передається в Прикордонної служби України, в свою чергу заносять дані в список невиїзних громадян. Виключення зі списку здійснюється на підставі рішення органів, що мають на це право.

Яким чином можна оскаржити рішення про виїзд?

Якщо рішення про заборону виїзду було здійснено з порушенням закону, його можна оскаржити в суді. Довести правоту буде вкрай непросто. Позивач повинен обзавестися кваліфікованою підтримкою і допомогою юристів, які мають досвід у вирішенні складних питань в цій галузі.

Необхідно перевіряти власні дані перед виїздом?

Якщо вам необхідно виїхати за кордон, слід ретельно перевірити наявність заборони виїзду за кордон. Це пояснюється тим, що можуть бути такі обставини, коли особа може і не знати про те, що на нього накладено заборону. Перевірку необхідно робити за деякий час, оскільки в разі виникнення несприятливої ​​ситуації знадобиться час для її вирішення.

Чому бувають такі ситуації, що людина не знає про заборону виїзду?

Після прийняття рішення суд і виконавча служба направляють листи поштою. Але, трапляється так, що особа, яка цим займається, може забути направити документи, або ж пошта може втратити матеріали. Крім цього, є такі люди, які проживають у віддалених краях, і можуть не отримати письмове повідомлення.

Яка вартість зняття заборони на виїзд?

За вартістю важко сказати, тому що фіксовану ціну немає. Все буде залежати від складності самої справи і всіх юридичних послуг, які знадобилися. Тому, якщо вам необхідно зняти заборону на виїзд за кордон, відразу звертайтеся до кваліфікованих юристів. Фахівці детально вивчають справу, і оперативно починають працювати над його рішенням.