You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Як продати кредитне авто

Більшість вибирає транспортний засіб для виконання різних функцій. Одна категорія людей вибирають автомобілі, щоб перевозити вантажі, для інших – це ознака престижу. Але, досить часто, таку покупку за власні кошти придбати вкрай складно, тому деякі звертаються за допомогою до кредитів, при цьому не правильно розраховують свої сили. Тут виникає питання чи можна продавати автомобіль, за який кредит не сплачено, або конфіскація з подальшим продажем на торгах – це єдиний вихід. Необхідно з’ясувати, яким чином позичальникові вийти з такої ситуації, при це отримати мінімальні втрати.

Діючі правила для автомобілів, які знаходяться під заставою

Часто продати автомобіль, за який кредит не виплачений, намагаються ті, хто не справляється з виплатами заборгованості. Відповідно до цього, є проста відповідь – не можна, оскільки транспортний засіб, який в заставі будь-яким чином продавати заборонено. Відповідно до закону майно, що перебуває в заставі, рівнозначно тому, що його заарештували. Жоден орган не зможе оформити продаж або дарування, так як це є прямим порушенням чинного закону.

Але продати транспортний засіб намагаються ті клієнти, які сумлінно ставляться до виконання договірних умов, але при цьому не мають можливості здійснювати платежі.

Серед причин можна відзначити наступні:

  • – перший день прострочення означає штраф – чим довше питання не можна вирішити, тим постійно збільшується сума заборгованості;
  • – невиконання умов договору призводить до того, що банк конфіскує автомобіль через виконавчу службу;
  • – після конфіскації транспортний засіб виставляється на торги.

Суму, яку отримують після продажу, витрачають на погашення боргу та штрафних нарахувань. Все що залишається, передають позичальнику. Досить часто отриманої суми на торгах недостатньо для того, щоб перекрити борг. У свою чергу, банк може накласти арешт на інші види майна клієнта. Звичайно, більшість боржників розцінюють це, як незаконні дії.

Але все ж існує вихід, як можна продати кредитний автомобіль. Щоб здійснити це, необхідно домовитися з кредитором. Процес продажу відбувається в присутності банківського представника, який відразу забирає суму боргу. Варто зазначити, що банківські установи не завжди погоджуються на такий крок. Вони мотивують це тим, що, по-перше, немає таких співробітників, які будуть ходити на такий продаж. По-друге, банк намагається отримати свої кошти в повній мірі, а проблеми боржника для них не є головними.

Як вчинити, коли необхідно продати кредитний автомобіль

У будь-якому випадку для вирішення такої проблеми необхідна консультація і допомога кваліфікованих фахівців. Юридична компанія, яка працює з проблемами боржників, завжди готова надати свою допомогу. Фахівці детально вивчають справи клієнтів і завжди знаходять рішення проблеми з мінімальними втратами. Але необхідно пам’ятати, що не потрібно відкладати на потім вирішення питання, щоб в подальшому не виникало погіршення ситуації.