You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Закрити автокредит

Як правило, кредит закрити, швидко не виходить. Кожен власник авто повинен зіткнутися з певними проблемами. Виплачено останній платіж – це не кінець кредитної історії. Після цього, необхідно оформити всі документи, щоб в подальшому не виникало додаткових проблем.

Спочатку необхідно упевнитися, що ніякої заборгованості немає. Після цього, слід перевірити, чи не було відкрито додаткових рахунків. У разі їх виникнення, потрібно закрити всі неактивні рахунки. Важливо, в банку потрібно взяти довідку про відсутність боргу. Банк повинен направити лист МРЕВ для зняття арешту. Клієнт повинен все детально переглянути, щоб в наявності були всі підписи і печатки. Транспортний засіб, відповідно до умов кредитного договору виступає заставою за позикою, тому необхідно вилучити запис з державного реєстру.

Основні проблеми при закритті автокредиту

Під час закриття кредиту можуть виникнути додаткові проблеми. Бувають такі ситуації: кредит виплачувався без порушень, на кінець терміну борг повністю закритий, але автомобіль знаходиться під арештом. Як зняти арешт:

  • – необхідно написати лист в банк;
  • – отримати виписку;
  • – переоформити ТЗ в Сервісному центрі МВС.

На основі заяви з автомобіля знімається арешт. У разі якщо в місті клієнта немає банківської установи, який видавав кредит, можна скористатися поштовими послугами.

Також, можна зустріти ситуації такого характеру: кредит виплачувався з простроченням, на основі цього було відкрито виконавче провадження, але позичальник повністю виплатив борг. Продати або подарувати автомобіль, на який накладено арешт неможливо. Клієнт, який впевнений, що повністю погасив заборгованість, через деякий час вирішує продати транспортний засіб, і дізнається про те, що на авто накладено арешт. Зняти його досить важко. Крім цього, потрібно внести виконавчий збір 10% і розібратися з арештами. Як тільки всі питання будуть вирішені, протягом 10 днів подається заявка виконавцем на зняття арешту. Після цього можна отримати виписку з реєстру.

Обидва випадки – це тільки індивідуальні нюанси, що виникають у клієнтів. Якщо у вас є проблеми з кредитом, потрібно відразу звернутися за допомогою до фахівців, які запропонують вам окреме правильне вирішення питання.