You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Заборгованість по автокредиту

Новеньке авто – це мрія кожного. Простий спосіб його отримання – це взяти його в кредит, але подальші фінансові позови можуть завдати багато проблем. Бувають такі ситуації, що оплачувати кредит не має можливості. Автомобіль виступає в якості гарантії за кредитним зобов’язанням. Якщо клієнт не платить борг, йому надсилаються листи, в яких йдеться про необхідність сплати коштів, включаючи нараховані штрафи. Невиконання договірних умов призводить до вилучення у боржника автомобіля, так як це передбачено законом.

Чи має право Банк забирати автомобіль?

Основа для вилучення автомобіля – це нотаріальний договір застави, на основі його положень відповідні структури здійснюють повернення авто до фінансової установи. Після цього, Банк продає на аукціоні транспортний засіб, і повертає собі гроші. У будь-якому випадку, позичальник повинен бути попереджений про вилучення автомобіля, в іншому випадку можна звертатися за допомогою до юристів. Нерідкі ситуації, коли автомобілі у боржників забирали прямо посеред дороги. Боржнику повинен направлятися лист поштою про відкриття провадження.

Арешт майна

Головна особливість полягає в тому, що виконавець не цікавиться, чи було доставлено лист боржнику. В такому випадку, клієнт може нічого не знати про відкриття провадження. Якщо авто вилучають необхідно отримати копію акта опису й арешту. Клієнт має можливість довести, що йому було невідомо про відкриття провадження. Для цього необхідно надати відповідні докази, як варіант, це можуть бути документи про відрядження.

Після цього, можна написати заяву, щоб відстрочили виробництво, але навряд чи повернуть транспортний засіб. Сплатити борг можливо в разі, якщо він ще не проданий. В іншому випадку необхідно звернутися за допомогою до кваліфікованих юристів, які допоможуть вирішити ряд проблем. Фахівці вкажуть, на що необхідно звернути увагу, і допоможуть повернути автомобіль.