You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Заборона виїзду за кордон боржникам

Варто відзначити, що наявність самого боргу не є причиною заборони на виїзд за межі країни, а несвоєчасна плата боргу може стати причиною порушення виконавчого провадження. Якщо в аеропорту вас не випустили працівники прикордонної служби України, значить на те є відповідне рішення суду. Самостійно кредитор не може заборонити боржникам виїжджати за межі країни. Згідно зі статтею 33 Конституції України, кожен громадянин повинен вільно пересуватися, але при цьому не порушуючи норми чинних законів. Згідно ЗУ № 3857-XII про заборону виїзду за кредитом, є певні обмеження прав громадян – одне з них це наявність судового рішення.

Що робити, якщо виїзд за межі країни заборонений?

Найбільш поширеною ситуацією є наявність бізнес діяльності за кордоном, або укладений контракт із зарубіжними партнерами, або ви займаєтеся перевезенням вантажів за межі України. Заборона на виїзд може стати важливою проблемою, яка може вплинути на бізнес. Щоб вирішити цю проблему необхідно звернутися до послуг досвідчених юристів, і наша компанія готова допомогти вам вирішити проблеми, які у вас з’явилися. Заборона на виїзд за кордон може виникнути внаслідок:

  • – оформлення кредиту в банківській установі;
  • – простроченні з виплати кредиту;
  • – несплаті за рахунком і ігнорування дзвінків від банківських представників;
  • – банк подає на клієнта до суду;
  • – згідно правопорушення, державний орган видає рішення.

Після прийняття рішення клієнт повинен отримати офіційний документ – рішення, або ж по електронній пошті, або на руки. Якщо цього не відбулося, можна починати розгляд цієї справи фахівцями. На такий судовий процес не запрошуються ні позивач, ні боржник.

Якщо у вас є борг, і наклали заборону на виїзд, не варто панікувати – завжди можна знайти вихід із ситуації, і зняти заборону. Є багато різних шляхів вирішення такої ситуації. Наші юристи знають, як знайти вихід зі складних ситуацій.